Drewniany pendrive z grawerem to niezwykłe połączenie nowoczesności i tradycji. Zamknięcie nośnika danych w drewnianej obudowie, nada temu z pozoru zwyczajnemu przedmiotowi nowego znaczenia i przemieni w niezwykłą pamiątkę. Bez względu na to czy szukamy wyjątkowego prezentu dla bliskiej nam osoby, czy chcielibyśmy przenieść rodzinne zdjęcia i filmy na bezpieczny nośnik, drewniany pendrive okaże się z pewnością strzałem w dziesiątkę.

Unikalny wygląd

Na tle innych produktów wykonanych z plastiku bądź metalu, drewniany pendrive z grawerem przykuwa wzrok wyjątkowo oryginalnym wyglądem. Ręczne wykonanie i spersonalizowany grawer, z pewnością sprawią, że stanie się on dla nas prawdziwym skarbem. Kawałek prawdziwego drewna, w którym zamknięto nośnik, z jednej strony zapewni solidną ochronę przechowywanym na nim danym, a z drugiej będzie cieszył nas niezwykle eleganckim wyglądem.

Oprócz standardowej drewnianej wersji możemy znaleźć także pendrive, który dodatkowo będzie zawierał dodatek żywicy. Połączenie tych dwóch materiałów stanowi idealnie uzupełnienie i pozwala osiągnąć naprawdę niezwykły efekt, który przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom przyrody.

Niecodzienny prezent lub pamiątka

Drewniany pendrive sprawdzi się zarówno jako firmowa reklama, jak również z łatwością znajdzie miejsce w naszym rodzinnym zbiorze pamiątek. Umieszczony na urządzeniu grawer, np. z datą, imieniem lub krótką sentencją, przemieni go w świetny prezent dla naszej rodziny oraz bliskich przyjaciół. Co więcej, wypełniony wspólnymi zdjęciami młodej pary może stanowić także oryginalny prezent ślubny.

Możliwość personalizacji

Kolejną zaletą jest możliwość pełnej personalizacji zakupionego przez nas pendriva. Możemy wybierać pomiędzy wyjątkowo subtelnymi i eleganckimi urządzeniami w postaci równej deski, jak również bardziej zdobnymi miniaturowymi pniaczkami. Kolejnym aspektem jest możliwość naniesienia na pendrive graweru. Specjalny konfigurator umożliwi nam stworzenie swojego własnego projektu i cyfrową wizualizację gotowego produktu. Będziemy w niej mogli między innymi wybrać typ czcionki oraz zdecydować, w którym miejscu ma zostać umieszczony napis.

Drewniany pendrive z grawerem – dodatki

Oprócz samego pendriva możemy zakupić do niego pasujące dodatki. Należy do nich między innymi zatyczka ochronna na końcówkę USB, która będzie pasowała do reszty obudowy i doskonale dopełniała jej wygląd. Dodatkowo możemy zadbać o należytą ochronę tak cennego przedmiotu, dokupując do niego specjalne pudełko lub woreczek, który będzie chronił go przed uszkodzeniem.

Zapraszamy na stronę sklepu https://drewnianysklep.pl/